Puusta hoiab RS:X klassi EM-il 18. kohta


Ingrid Puusta. Foto autor: Riina Ramst

Itaalias Palermos on käimas purjelauaklassi RS:X täiskasvanute ja juunioride Euroopa meistrivõistlused. Senise nelja võistluspäeva jooksul peetud sõitude kokkuvõttes on Ingrid Puusta 18. positsioonil.

Naistele praeguseks ära peetud viies sõidus on Ingrid Puusta (NYCS) saanud kirja 9., 6., 12., 13. ja 8. tulemuse ning asetseb 18. kohal. Betti Vainküla (TE) on 48. positsioonil. Juhtimas on poolatar Malgorzata Bialecka.

Meeste klassis on Marcus Pertelson (TPLK) 77. ja Rainer Kasekivi (TPLK) 78. kohal. Liidriks on hollandlane Dorian van Rijsselberge.

Juunioridest on Brigita Viilop (TPLK) neidude hulgas 27. ja Rasmus Pertelson (TPLK) noormeeste seas 67. real. Juhivad vastavalt iisraellanna Shai Blank ja itaallane Matteo Evangelisti.

Tiitlivõistlused kestavad laupäevani, mil ühtlasi toimuvad ka medalisõidud avaseeria tulemuste alusel selgunud iga võistlusarvestuse kümnele parimale.

Regati kodulehekülg ja tulemused: http://www.rsxclass.com/europeans2015/

Eesti Jahtklubide Liitu toetavad Vopak E.O.S., Liviko, Tallinna Sadam, Marinepool, NG Investeeringud, LTT, Matek ja Planestar.

Avaldatud: 26.juuni kell 09:54