Noorte Põhjamaade MV-l sai Keith Luur 4. koha

Keith Luur. Foto autor: Riina Ramst

Soomes Kantvikis toimunud noorte Põhjamaade meistrivõistlustel saavutas Keith Luur Zoom8 klassis kõrge 4. koha, Optimistil oli meie sportlastest kõige tublim 24ndaks tulnud Hendrik Holtsmann.

Üheksast võistlussõidust ühe ära võitnud ning mitmes veel esikolmikus finišeerinud Keith Luur (PJK) teenis regati lõpptulemusena 34 Zoom8 purjetaja seas välja 4. koha.

90 osalejaga Optimist poiste klassis sai Hendrik Holtsmann (PJK) kena 24. koha. Sten-Markus Andresson (TJK) lõpetas võistlused 47., Roger Rikberg (KJK) 59., Georg Ristal (ROPK) 62., Siim Siimson (NPK) 76., Eino Johannes Tiirinen (KJK) 79. ja Jasper Rufus Rytövaara (TJK) 89. kohaga. Optimist klassi tüdrukutest sai Angeliina Maria Isabel Õunap (PJK) 75 neiu konkurentsis 56. ja Kätlin Siimson (NPK) 61. koha.

Zoom8 klassis tuli võitjaks taanlane Rasmus Bergmann Fabrin, Optimist poistest soomlane Ilari Muhonen ning tüdrukutest soomlanna Lilian Tanhuanpää.