Lenny on Melges 24 MM-il amatööride seas 3. kohal

Day 3
Jaht Lenny. Foto autor: Pierrick Contin

Melges 24 klassi maailmameistrivõistlustel Taanis Middelfartis on kolme võistluspäeva jooksul peetud 9 sõitu. Amatööride arvestuses kolmandat asetust hoidev Lenny on üldjärjestuses 11. kohal.

Tõnu Tõniste roolimisel seilav jaht Lenny (KJK) on seni korjanud finišitulemusi, mis ulatuvad esimesest 36. kohani ning asetseb tihedas konkurentsis 11. positsioonil. Amatööride võistlusarvestuses kuulub paatkonnale, mille liikmeteks veel Toomas Tõniste, Maiki Saaring, Andres Rohtla ja Tammo Otsasoo, praegu tubli kolmas koht.

Zuxu tiim (KJK) koosseisus roolimees Peter Šaraškin, Liis Koort, Paavo Pettai, Tuuli Org ja Kalev Tanner on üldarvestuses 18. kohal ning seni parim sõiduresultaat on neil teine koht.

Liidriks on Šveitsi jaht EFG Christopher Rasti juhtimisel itaallaste Altea (roolimees Andrea Racchelli) ja USA Air Force One (roolis Bora Gulari) ees. Amatööride grupis aga juhivad sakslased jahil Musto Racing (roolis Kicker Schäfer).

Regati kodulehekülg ja tulemused: http://www.melges24worlds15.dk/

Eesti Jahtklubide Liitu toetavad Vopak E.O.S., Liviko, Tallinna Sadam, Marinepool, NG Investeeringud, LTT, Matek ja Planestar.

Avaldatud: 03.juuli kell 09:48