John Kaju tuli Formula Foil klassi MM-il 29. kohale


John Kaju (EST 24) Formula Foil MM-il. Foto autor: Czepela Foto Surf

Purjelauaklassi Formula Foil Poolas Puck’is toimunud maailmameistrivõistlustel sai John Kaju 29. lõpptulemuse.

Kuue päeva jooksul peeti 21 võistlussõitu, kohati üsna tugevates tuultes. Oma parimates sõitudes seitsmendana finišeerinud John Kaju kogus kokku 454 punkti, mis andsid talle 57 purjelauduri konkurentsis MM-i 29. resultaadi.

Kuldmedali võitis austraallane Steve Allen. Hõbedale tuli poolakas Maciek Rutkowski ja pronksile tema kaasmaalane Wojtek Brzozowski.

Võistluse kodulehekülg
Tulemused
Fotod

Eesti Jahtklubide Liit seisab igapäevaselt purjespordi ja huvimeresõidu arendamise eest Eestis. Tegutseme järjekindlalt selle nimel, et purjetamise harrastajate, tippsportlaste ja regattide arv Eestis kasvaks aasta aastalt. Liidu eesmärgiks on kaasa aidata meie purjesportlaste tippkonkurentsi jõudmisele rahvusvahelistel tiitlivõistlustel ja tuua Eestisse kõrgetasemelisi purjetamisvõistlusi. Meie unistus on, et juba lähiaastail saame Eestis võõrustada mõnd maailmaklassi purjetamisregatti, näiteks Purjetamise Maailma Karika finaali või isegi Volvo Ocean Race’i. Hoiame Eesti kui mere- ja purjetamisriigi mainet aus!

Eesti Jahtklubide Liitu toetavad Liviko, Strand, Postimees Grupp, Helly Hansen, Matek, LTT, Rakvere Lihatööstus, Tallegg, Premia ja Alfons Håkans.

Avaldatud: 06.juuli kell 07:31