Garmin Purjetamise Võistlussari 2023 registreerimise info


Hea noorpurjetaja, treener, lapsevanem või klubijuht!

Garmin purjetamise võistlussari algab juba tuleval reedel Saaremaa Merispordi seltsi regatiga, kus on oodatud osalema purjetajad Optimist, Zoom 8, ILCA 4 ja RS Aero paadiklassides.

Karikasarjas on kokku kaheksa etappi mis toimuvad läbi hooaja erinevates Eesti paikades. Karikasarjas võistlema on oodatud sportlased: Optimist, Zoom8, ILCA 4, ILCA 6, ILCA 7, RS Feva, 29er, 49er ja 49FX paatidel.

OLULINE MUUDATUS võrreldes eelmiste aastatega võistlustele registreerimises:

5.8.  Osavõtuavaldus tuleb täita koos osavõtutasu maksmisega https://www.puri.ee/garmin-purjetamise- voistlussari/ kalendris vastava regati infolehel hiljemalt viis päeva enne esimest võistluspäeva. 

5.9.  Garmin Purjetamise Võistlussarja regatt jäetakse klassis ära juhul, kui tavaosavõtumaksuga registreerumise tähtajaks on antud klassis registreerunud vähem kui 3 paati.

5.10.  Hilinenud osavõtuavaldused aktsepteeritakse hiljemalt kaks päeva enne esimest võistluspäeva, tingimusel, et makstakse hilinenud osavõtutasu.

SELGITUS: SMS regatt algab 26. mai, mis tähendab, et soodsama hinnaga registreerimine lõppeb laupäeval 20.05 kell 23.59, hilisem osavõtu registreerimine lõppeb teisipäeval 23. mai kell 23.59! 

Juhime tähelepanu, et registreerimine loetakse kordaläinuks kui osavõtutasu on jõudnud korraldajani registreermiseks lubatud aja sees varajased kuni 20.05, hilisemal registreerimisel  23.05! 

 

 

Avaldatud: 17.mai kell 05:09