Mia Marin Lilienthal purjetamises Euroopas kõrgel kohal
Mia Marin Lilienthal purjetamises Euroopas kõrgel kohalLoe edasi...
EOK ja Kultuuriministeerium tänasid ja tunnustasid Eesti spordi toetajaid
EOK ja Kultuuriministeerium tänasid ja tunnustasid Eesti spordi toetajaidLoe edasi...
WISSA Talisurfi MM-il tuli rajasõdu lohede klassis maailmameistriks Ranno Rumm
WISSA Talisurfi MM-il tuli rajasõdu lohede klassis maailmameistriks Ranno RummLoe edasi...
Eestlased talisurfis maailma tipus
Eestlased talisurfis maailma tipusLoe edasi...
Eesti purjelaudurid tegid häid sõite Cadizis, 2024 iQfoil Games'il
Eesti purjelaudurid tegid häid sõite Cadizis, 2024 iQfoil Games'ilLoe edasi...
JÄÄPURJETAMISE EESTI MEISTRID SELGUSID TÄNA HAAPSALUS
JÄÄPURJETAMISE EESTI MEISTRID SELGUSID TÄNA HAAPSALUSLoe edasi...
Jääpurjetamise Eesti MV 2. päev + GALERII
Jääpurjetamise Eesti MV 2. päev + GALERIILoe edasi...
Jääpurjetamise Eesti MV 1. päev
Jääpurjetamise Eesti MV 1. päevLoe edasi...
märts, 2024
Järjesta:
Aeg
Aeg
Võistlus
Kategooria:
Kõik
All
Aerulauavõistlus
Avamerepurjetamise võistlus
Balti karikavõistlused
Eesti karikavõistlused
Eesti meistrivõistlused
Eesti Purjetamise Liiga etapp
Eesti võistlus
EJL Avamerepurjetamise Eesti Karika etapp
EJL Olümpiapurjetamise Eesti Karika etapp
Euroopa karikavõistlused
Euroopa meistrivõistlused
EUROSAF Champions Sailing Cup etapp
FINEST Offshore Series etapp
Garmin Purjetamise Võistlussari
Hooaja avamine
Hooaja lõpetamise üritus
Jääpurjetamise võistlus
Jääsurfi võistlus
Kongress
Koolitus
Kutseeksam
Laevastiku võistlus
LHV karikavõistluste etapp
Lohesurfi võistlus
Maailma Karika etapp
Maailmameistrivõistlused
Matšvõistlus
Merematk
Noorte kolmapäevaregatt
Noorte Olümpiamängud
Olümpiamängud
Parapurjetamise võistlus
Põhjamaade meistrivõistlused
Purjelauavõistlus
Purjetamise Eesti Meistrivõistluste etapp
Sailing World Cup etapp
Talisurfi võistlus
Test
Treeninglaager
Üldkoosolek
Üritus
Välisvõistlus
Klass:
Kõik
All
1/4-tonnised
2.4 mR
29er
420
470
49er
49erFX
Aerulaud
BluSail 24
Byte CII
DN
Dragon
ESTLYS
Europe
F18
Finn
Foil
Folkboot
Formula
Formula Foil
Formula Kite
Hansa 303
Ice-Optimist
ILCA 4
ILCA 6
ILCA 7
iQFOiL
IRC
J-70
Jääsurf
Katamaraan
Kiirussõit
Kõik klassid
Kursisõit
Lainesõit
Laser
Laser 4.7
Laser Radial
Laser Standard
Lohe
LYS
Match Race
Melges 24
mitmekerelised jahid
Monotüüp-XV
Nacra 15
Nacra 17
Optimist
ORC
Platu 25
Purjekelk
Purjelaud
Purjesuusk
Raceboard
RS 21
RS Aero
RS Feva
RS Quest
RS Tera
RS:X
Sirena SL 16
Skud 18
Slaalom
Sonar
SRS
SUP
Talisurf
Techno 293
Techno 293 Plus
Tiib
TwinTip Race
vabaklass
Vabastiil
Windsurf Foil
X-41
Zoom8
2 - 3märts
RRS 1. osa
Aeg
2 (laupäev) 01:00 - 3 (pühapäev) 01:00
Korraldaja
Eesti Jahtklubide Liit
2 - 3märts
EKV 4. Jääpurjetamises
2 - 3märts
EKV 3. Ice Optimist jääpurjetamises
4 - 9märts
iQFoil Games #2
4 - 10märts
49er&49erFX World Championships 2024
8 - 10märts
EMV Jääpurjetamises
9 - 10märts
RRS 2. osa
Aeg
9 (laupäev) 01:00 - 10 (pühapäev) 01:00
Korraldaja
Eesti Jahtklubide Liit
14 - 17märts
Abitreeneri tasemekoolitus EKR 3 teooria 2024
Aeg
14 (neljapäev) 01:00 - 17 (pühapäev) 01:00
Koht
EJL, Tallinn
Korraldaja
Eesti Jahtklubide Liit
16 - 17märts
Kohtunike koolitus
Aeg
16 (laupäev) 01:00 - 17 (pühapäev) 01:00
Korraldaja
Eesti Jahtklubide Liit
16 - 23märts
2024 ILCA U 21 Europeans and Open European Trophy
25 - 30märts
Zoom 8 European Championships 2024
Aeg
25 (esmaspäev) 01:00 - 30 (laupäev) 01:00
Koht
Wunstorf - Steinhude, GER
Korraldaja
Baltische Segler-Vereinigung e.V. (BSV)
30märts
Jääpurjetamise hooaja lõpetamine
30 - 6märts
Princesa Sofia Regatta
Aeg
märts 30 (laupäev) 01:00 - aprill 6 (laupäev) 01:00
Koht
Palma de Mallorca, ESP