Hara regati esimene päev seljataga, soojades loodetuultes alanud päev lõppes äikesevihmaga
Hara regati esimene päev seljataga, soojades loodetuultes alanud päev lõppes äikesevihmagaLoe edasi...
GALERII! Vahemerelistes ilmaoludes algas Hara Regatt 2024
GALERII! Vahemerelistes ilmaoludes algas Hara Regatt 2024Loe edasi...
Avamerepurjetamise Eesti meistritiitlid läksid Hiiumaale ja Haapsallu
Avamerepurjetamise Eesti meistritiitlid läksid Hiiumaale ja HaapsalluLoe edasi...
Haapsalus finišeeris A. Le Coq 67. Muhu Väina regatt
Haapsalus finišeeris A. Le Coq 67. Muhu Väina regattLoe edasi...
48. Spinnakeri regatt tõi Saaremaale noorsportlaste U13 arvestuse kolmikvõidu
48. Spinnakeri regatt tõi Saaremaale noorsportlaste U13 arvestuse kolmikvõiduLoe edasi...
A Le Coq 67. Muhu Väina regati eelviimane etapp tõi jahid Kärdlast Haapsallu
A Le Coq 67. Muhu Väina regati eelviimane etapp tõi jahid Kärdlast HaapsalluLoe edasi...
48. Spinnakeri regatt tõi Tilgu sadamasse 129 sportlast seitsmest riigist üle maailma
48. Spinnakeri regatt tõi Tilgu sadamasse 129 sportlast seitsmest riigist üle maailmaLoe edasi...
The Tall Ship Races Tallinn programmi osana toimus vaatemänguline Tallinn Race regatta, mis on traditsiooniks juba alates 2010. aastast
The Tall Ship Races Tallinn programmi osana toimus vaatemänguline Tallinn Race regatta, mis on traditsiooniks juba alates 2010. aastastLoe edasi...
juuli, 2024
Järjesta:
Aeg
Aeg
Võistlus
Kategooria:
Kõik
All
Aerulauavõistlus
Avamerepurjetamise võistlus
Balti karikavõistlused
Eesti karikavõistlused
Eesti meistrivõistlused
Eesti Purjetamise Liiga etapp
Eesti võistlus
EJL Avamerepurjetamise Eesti Karika etapp
EJL Olümpiapurjetamise Eesti Karika etapp
Euroopa karikavõistlused
Euroopa meistrivõistlused
EUROSAF Champions Sailing Cup etapp
FINEST Offshore Series etapp
Garmin Purjetamise Võistlussari
Hooaja avamine
Hooaja lõpetamise üritus
Jääpurjetamise võistlus
Jääsurfi võistlus
Kongress
Koolitus
Kutseeksam
Laevastiku võistlus
LHV karikavõistluste etapp
Lohesurfi võistlus
Maailma Karika etapp
Maailmameistrivõistlused
Matšvõistlus
Merematk
Noorte kolmapäevaregatt
Noorte Olümpiamängud
Olümpiamängud
Parapurjetamise võistlus
Põhjamaade meistrivõistlused
Purjelauavõistlus
Purjetamise Eesti Meistrivõistluste etapp
Sailing World Cup etapp
Talisurfi võistlus
Test
Treeninglaager
Üldkoosolek
Üritus
Välisvõistlus
Klass:
Kõik
All
1/4-tonnised
2.4 mR
29er
420
470
49er
49erFX
Aerulaud
BluSail 24
Byte CII
DN
Dragon
ESTLYS
Europe
F18
Finn
Foil
Folkboot
Formula
Formula Foil
Formula Kite
Hansa 303
Ice-Optimist
ILCA 4
ILCA 6
ILCA 7
iQFOiL
IRC
J-70
Jääsurf
Katamaraan
Kiirussõit
Kõik klassid
Kursisõit
Lainesõit
Laser
Laser 4.7
Laser Radial
Laser Standard
Lohe
LYS
Match Race
Melges 24
mitmekerelised jahid
Monotüüp-XV
Nacra 15
Nacra 17
Optimist
ORC
Platu 25
Purjekelk
Purjelaud
Purjesuusk
Raceboard
RS 21
RS Aero
RS Feva
RS Quest
RS Tera
RS:X
Sirena SL 16
Skud 18
Slaalom
Sonar
SRS
SUP
Talisurf
Techno 293
Techno 293 Plus
Tiib
TwinTip Race
vabaklass
Vabastiil
Windsurf Foil
X-41
Zoom8
28 - 4juun.
Võrtsjärve Nädala Regatt ja laager
Info
Info
Koduleht
Aeg
juuni 28 (reede) 01:00 - juuli 4 (neljapäev) 01:00
Koht
Võrtsjärv, EST
Korraldaja
Meltemi Jahtklubi
29 - 6juun.
2024 Optimist European Championship
Aeg
juuni 29 (laupäev) 01:00 - juuli 6 (laupäev) 01:00
Koht
Club Nautico Marina de Carrara, ITA
29 - 5juun.
GoRR 2024
Aeg
juuni 29 (laupäev) 01:00 - juuli 5 (reede) 01:00
Koht
Gulf of Riga, LAT
1 - 8juul.
2024 ILCA U21 World Championships
1 - 9juul.
2024 29er European Championships
2 - 11juul.
iQFoil Noorte ja Juunioride Euroopa Meistrivõistlused 2024
6 - 7juul.
Kessu Regatt
Aeg
6 (laupäev) 01:00 - 7 (pühapäev) 01:00
Koht
Haapsalu, EST
Korraldaja
Haapsalu Jahtklubi
6 - 7juul.
Tilgu Regatt
Aeg
6 (laupäev) 01:00 - 7 (pühapäev) 01:00
Koht
Tilgu sadam, EST
Korraldaja
Tilgu Sadama Jahtklubi
11 - 13juul.
Tallinn Race 2024
Aeg
11 (neljapäev) 01:00 - 13 (laupäev) 01:00
Koht
Tallinn, EST
Korraldaja
Tallinna Jahtklubi
11 - 14juul.
XVI International Helsinki Downtown Regatta
12 - 20juul.
World Sailing Noorte Maailmameistrivõistlused 2024
13 - 20juul.
A. Le Coq 67. Muhu Väina Regatt
Aeg
13 (laupäev) 01:00 - 20 (laupäev) 01:00
Koht
Tallinn, EST
Korraldaja
Kalevi Jahtklubi
13 - 14juul.
LHV 3. Toila
Info
Info
Klass Optimist
Aeg
13 (laupäev) 01:00 - 14 (pühapäev) 01:00
Koht
Toila, EST
17 - 21juul.
49er/FX Junior World Championship
Info
Info
Koduleht
Aeg
17 (kolmapäev) 01:00 - 21 (pühapäev) 01:00
Koht
Galicia, ESP
17 - 20juul.
48. Spinnakeri Regatt 2024
20 - 28juul.
Techno 293 World Championships 2024
20 - 11juul.
Pariisi Olümpiamängud
22 - 27juul.
Nordic Youth Sailing Championships 2024
26 - 28juul.
LHV 4. Saadjärve
Info
Info
Klass Optimist
Aeg
26 (reede) 01:00 - 28 (pühapäev) 01:00
Koht
Saadjärve, EST
Korraldaja
Eesti Optimist Klassi Liit
26 - 28juul.
EKV 6. Hara Regatt 2024
Aeg
26 (reede) 01:00 - 28 (pühapäev) 01:00
Koht
HSS, Hara
Korraldaja
HSS
27 - 3juul.
2024 ILCA 6 Youth Europeans and Open European Trophy
28 - 2juul.
2024 RS Feva World Championships
Info
Info
Koduleht
Aeg
juuli 28 (pühapäev) 01:00 - august 2 (reede) 01:00
Koht
NED