Rasmus Maalinn MMi avapäeva lõppedes 12ndal kohal

Eile õhtul anti Ameerikas Ohios Indiani järvel avastart jääpurjetamise 2019. aasta DN klassi maailmameistrivõistlustele. Maalinn lõpetas päeva 12ndal kohal.

“Esimene MM-i päev on läbi. Õppisin tundma oma uut võistlusvarustust ja sain katseda ning proovida erinevaid trimme. Vaatamata sellele, et mõlemas sõidus startisin suunas, kus kaotasin positsioone, suutsin sõitude lõpuks välja võidelda 18. ja 10. koha. Peale esimest päeva olen 12. kohal ja tundub, et sain paadi liikuma. Punktivahed on väiksed ja järgnevatel päevadel üritan kindlasti ettepoole jõuda, ” kommenteeris Maalinn avapäeva tulemust ja meeleolu.

Võistlustel osaleb 110 sportlast Poolast, Saksamaalt, Rootsist, Kanadast, Austriast, Ungarist, Šveitsist ja Eestist.

Esimese päeva lõpetas liidrikohal poolakas Michal Burczynski, kes võitis mõlemad peetud sõidud. Teisel kohal on samuti poolakas Jarek Radzki, kes lõpetas esimesed kaks sõitu 4ndal kohal. Kolmas koht kuulub hetkel sakslane Holger Petzkele, kes oli esimestes sõitudes positsioonidel 2 ja 8.

Maalinnal on järgnevatel pidada veel 5 sõitu, misjärel selgub 2019. aasta DN klassi maailmameistri tiitli omanik.

Võistluste koduleht
Võistluste tulemused

2019. aasta DN klassi maailmameistrivõistlused toimuvad Ameerikas, Ohios 17.-23. veebruarini. Eestit esindab antud võistlustel Rasmus Maalinn.

Eesti Jahtklubide Liitu toetavad Vopak E.O.S., Liviko, Strand, Eesti Meedia, Helly Hansen, Sportland, Matek, LTT, Premia, Rakvere Lihatööstus ja Tallegg.

Avaldatud: 18.veebruar kell 11:19