Karpak sai Finni EM-il 14. ja Väinsalu 38. koha

Deniss Karpak. Foto autor: Robert Deaves/Finn Class

Horvaatias toimunud Finn klassi Euroopa meistrivõistlustel saavutas Deniss Karpak regati lõpptulemusena 14. koha. Lauri Väinsalu sai lõppresultaadiks kirja 38. koha.

Deniss Karpak (KST) oli enne pühapäevast viimast võistluspäeva 14. kohal. Paraku aga oli Splitis sel päeval tuult nii vähe, et raskustega õnnestus küll läbi viia medalisõit, kus võistlesid avaseeria alusel selgunud 10 parimat meest, kuid teistele võistlejatele plaanis olnud finaalsõit jäi ära. Seega kujuneski Karpaki lõpptulemuseks 14. ning Lauri Väinsalul (ROPK/TREV2) 38. koht.

Euroopa meistriks tuli horvaat Ivan Kljakovic Gaspic, hõbedale Uus-Meremaa purjetaja Josh Junior ning pronksi saavutas sloveen Vasilij Zbogar.

Eesti Jahtklubide Liitu toetavad Vopak E.O.S., Liviko, Tallinna Sadam, NG Investeeringud, LTT ja Matek.

Avaldatud: 18.mai kell 09:38