Karl-Martin Rammo lõpetas Qingdao MK etapi 8. kohaga

Karl-Martin Rammo. Foto autor: Riina Ramst

ISAF Maailma Karika etapil Hiinas Qingdaos peeti täna otsustav medalisõit, kus seilas ka meie Laseri-purjetaja Karl-Martin Rammo.

Tuul oli Qingdaos täna küll nõrgapoolne, kuid lainetus merel sellest hoolimata üsna kõrge.

Topeltpunktid andnud medalisõidu 7. tulemusega lõpetanud Karl-Martin Rammo (Rein Ottosoni Purjespordikool/Tallinna Jahtklubi) sai Laser Standard klassis MK etapi kokkuvõttes tubli 8. koha.

Laseril võitis regati horvaat Tonci Stipanovic. Teiseks tuli Pavlos Kontides Küproselt ja kolmanda koha sai austraallane Tom Burton.

ISAF Maailma Karikas koosneb viiest etapist. Sarja avaregatt peeti 14.-18. oktoobril Hiinas Qingdaos. Sellele järgneb 7.-14. detsembril Austraalias Melbourne’is toimuv etapp. 24.-31. jaanuarini vältavale Miami osavõistlusele järgneb 20.-26. aprillini Prantsusmaal Hyeres’is peetav võistlus. Sari lõppeb Suurbritannias Weymouthis ja Portlandis 8.-14. juunil aset leidva regatiga.

Avaldatud: 18.oktoober kell 05:38